Vedetele momentului: vezi cum aratau in copilarie!

Beyonce - Talentata artista a postat aceasta fotografie pe Instagram in ianuarie 2014. Asemanarea cu fiica sa de 2 ani, Blue Ivy, este foarte mare.

Angelina Jolie - La 16  ani Angelina Jolie poza natural in fata aparatului de fotografiat. Actrita arata adorabil in postura de fotomodel.

Brad Pitt - Actorul zambeste alaturi de coechipierii sai din echipa de basket "Cherokee Rejects" (1977).

Miranda Kerr - Modelul Victoria's Secret si-a incantat fanii de pe Instagram cu aceasta fotografie adorabila.

Lea Michele si-a facut debutul pe Broadway, aparand in "Ragtime" si "Les Miserables."

Rihanna - Poate ca acum este una dintre cele mai hot cantarete de la Hollywood insa a fost o adolescenta absolut normala. Iat-o pozand la 13 ani, in Barbados.

Justin Timberlake si Ryan Gosling - Cei doi au postat recent o poza din copilarie pe  Instagram.

Kim Kardashian se simtea in largul ei in fata aparatelor de fotografiat.

Jessica Biel nu s-a lasat mai prejos si a postat si ea o fotografie din copilarie pe Instagram.

Jessica Alba nu s-a schimbat foarte mult chiar daca au trecut ani buni de la imortalizarea acestei fotografii.

Demi Lovato si Selena Gomez - Cele doua s-au imprietenit in showl de televiziune "Barney & Friends".

Lady Gaga - Cantareata nonconformista de astazi apare intr-o ipostaza "cuminte" in poza din copilarie.

Text: Simona Prisacariu Foto: Northfoto

Monday, 17 February 2014 | 1921 vizualizari